Ayetel Kürsi Dinle

Sponsor Bağlantılar


Ayetel kürsiyi dinlemek isteyenler yukarıdaki videolardan bu ayeti dinleyebilirler. 2 videoda ünlü hafız abussamed’in sesinden hem emenerrasulu hemde ayetel kürsi duları sizler için paylaşılmıştır.

Abdulsamed tilaveti ve sesiyle en çok beğenilen seslerden biri olup. Kendisine sesinin güzelliği karşısında mekkenin sesi lakabı verilmiştir.

Sesinin güzelliğinde dolayı insanların bazıları müslüman bile oldu. O yüzden ayetel kürsi dinle kategorimize bu güzel insanın güzel sesiyle okuduğu ayetel kürsiyi sizlerle paylaştık.

Ayetel kürsi sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Allahın rahmeti ve bereketi üzerinizde olsun.

Sponsor Bağlantılar

Yazar Hakkında

9 Yorum

 1. reşat polat diyor ki:

  Ağzına sağlık hocam Allah senden. Ve öbür kabe imamlarından razı olsun selametle ✴✴✴

 2. nigar diyor ki:

  hocam benim yarın ameliyatım var Yüce ALLAH aşkına bir fatiha birde ayetel kürsi okuyuver . birde kısmetim açılsın ona göre bir dua (sevgili peygamber aşkına birde bilgisiz olan şaşkına,) ne olur yardım et. :*)

 3. beytullah diyor ki:

  ALLAH ıma çok şükürler olsun ki ne zaman sıkıntım olsa Ayetel Kürsiyi okuyunca huzura eriyorum ALLAH ım bütün müslümanları korusun ve huzura erdirsin amin..

 4. murat gideroglu diyor ki:

  Rabbim kabul etsin dualarimizi

 5. murat gideroglu diyor ki:

  Yuregine sağlık hocam rabbim kabul etsin niyetlerimizi amin

 6. Davut diyor ki:

  Allah razi olsun beni bir dakikada adam etti inshalla allah benim yaptigim gunahlarimi af eder ne olur allahim benim etigim gunahlarimi af eyle …

 7. ali barabelen diyor ki:

  ölmüşlerimizin ruhuna gitsin

 8. zerrin çelik diyor ki:

  ölmüşlerimizin ruhuna gitsin

  • nigar diyor ki:

   inşallah hayırlısı olur benim bugün ameliyatım var geçsede bir dua okuyun lütfen peygamber sabrımız cennet yatağımız olsun ki neoluuur…

FACEBOOK'TA BEĞEN...