İnsanları Ayet-el Kürsi okumaya teşvik etmek amacıyla oluşturmuş olduğumuz bu sayfada sadece sizlerden gelen yorumlara yer verilecektir. Sizde Ayet-el Kürsi‘ye nasıl başladığınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Yorumlarınız uygun görülürse sayfada yer alacaktır.

Hayri (19.07.2017)

Arkadaşlar ben bir ticaret yaptım ve dolandirildim çok uğraştım bulamadım ve bunu yemin ederek söylüyorum ayetel kursu okudum ve dua ettim aynı günün aksami adamlar kendi ayagiyla geldiler şimdi yanimdalar ve parami ödemeye başladılar Allah hiçbir Kulunu unutmaz.

Aynur Baki (16.07.2015)

Selam, bende size bir şey anlatmak istedim. 26 yaşındayım, 17 yaşımda bir rüya gördüm, o zamana kadar Ayet-el Kürsi’den hiç haberim yoktu, hiç duymamıştım. Bir gün rüya gördüm. Bir kadın sesi bana “Ayet-el Kürsi oku” diye seslendi. Sabah olunca ne diye internette araştırdım ve çok şaşırdım. O günden bu yana namaz kılmaya ve Ayet-el Kürsi’yi ezber okumaya başladım. En zor günlerimde beni hep sıkıntıdan kurtardı.

Peri (02.06.2015)

Bende geçmişten bir anımı anlatacağım. Oğlum 10 yaşlarındaydı. Ben eşimden çocuğum çok küçükken ayrıldım. Evde yaşlı bir annem, oğlum ve ben yaşıyorduk. Bir gece evimizin kapısında hırsız gördük. Anahtarlarla kapımızı açmaya çalışıyordu. Çok gürültü çıkardık hırsız kaçtı gitti. Fakat ben o gece çok korktum. Evde bir çocuk iki kadınız. Annem dediki keşke ayetel kursiyi ezberleseydin kızım. Bende anne uzun bir dua ezberleyemedim dedim. Evimizi koruyacak bizi koruyacak duayi o kadar çok ezberlemek istedimki gece yanıma nur yuzlu bir dede geldi. Aniden elinde kuranı kerim açtı. Sayfayı al kızım ayetel kursiyi burdan oku dedi. Bende arapça bilmiyorumki dedim. Üç defa sen oku kızım dedi ve ben okudum. Nasıl okudum bilmiyorum. Sabah olayı anneme anlattım, şaşkındık ikimizde. Ben o gece ayetel kursiyi ezberlemiştim. Nasıl oldu hala bilmiyorum.

Ozan (23.03.2015)

Bu ayetin şifası ve bereketi saymakla bitmez arkadaşlar. Size başımdan geçen kısa bir olayı anlatsam yeter sanırım. Bu geçtiğimiz kış oldu. İşe ben her zaman elektirikli bisiklet ile gelir giderim ve yanımda da her zaman mp3 olur. İçinde de başta ayetel kursi olmak üzere bu sitede videosu var yukarıda. Ben youtube’den indirdim ve mp3 formatında attım. Neyse konuyu dağıtmadan o gün işe gidiyordum ve hava yağmurluydu. Ben her zaman ki gibi kulağıma taktım ve yola koyuldum. Yağmur çok şiddetli değildi fakat bir insanı ıslatacak şekilde yağıyordu. İş yerine geldiğimde yemin ederim üstüm hiç ıslanmamıştı. Ben bu ayetin bukadar mübarek olduğunu söylüyorum, başkada bir şey demiyorum. Burdaki ayetler benim ve tüm inananların hayrına olsun.

Ahmet (13.07.2015)

Bende size bir itirafta bulunmak istiyorum. Ben yılandan çok korkuyorum. Bu yüzden uyuyamıyordum. Bana amcanın birisi “âyetel kursi’yi ezberle korkunu yeneceksin” dedi ve ezberledim. Uyumadan önce okuyorum ve aklıma gelse bile korkmuyorum. İçimde bir ferahlık oluyor okuyunca. Şimdi daha mutluyum.

Saida (08.07.2015)

En sevdiyim dualardan biridir.otaq yoldasimin hali cox pis idi bir sozle nefes alib vermekte gucluk cekirdi cox qorxmusduq gece saat 3arasi idi hekime de gede bilmirdik ayetel kursini oxuduqdan sonra qulagina 3defe ondan sonra ozune geldi helede şoktayam.

Nagihan (03.07.2015)

Evimize büyü yapıldığında bebeğim 4 aylıktı çok korkmuştuk Nas ve Felak surelerini öğrenip okuyordum sürekli fakat birgün istemsiz olarak Ayetel Kürsiyi okumaya başladım, Ayetel Kürsi’yi bilmeyen ben doğru bişekilde okudum bir kez fakat sonra denedim okuyamadım şaşırdım bu vesileyle öğrendim Allah’a şükürler olsun kötü günleri atlattık yeni bir eve taşındık ben her namazda okurum artık. Allah’ın mucizeleri heryerde, O darda kalan kulunu bilir görür elinden tutar doğru yola iletir.

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *