ayetel-kursi-hediye

YORUM YARIŞMASI SONUÇLARI

01-30 Eylül 2015 tarihli yorum yarışmamız sonuçlanmıştır. Yorum yazan ve yarışmaya katılan tüm ziyaretçilerimize katkılarından dolayı çok teşekkür ederiz.

1. Kamil Bey – ksybkc@hotmail.com (47 Yorum)
2. Hiranur Hanım – Helenbecermen@hotmail.com (28 Yorum)
3. Bülent Bey – karalar_bulent@hotmail.com (13 Yorum)

Yarışma kurallarımıza göre Kamil Bey hem yorum sayısı, hemde yazmış olduğu yorumların uzunluğu ile yarışmamızı ilk sırada tamamlamıştır. Yarışmaya katkılarından dolayı Hiranur Hanım, Bülent Bey, Cemal Bey, Melis Hanım, Sedat Bey ve diğer yorum yazan arkadaşlara da çok teşekkür ederiz.

Yarışmada yayınlanmayan, geçersiz sayılan bazı yorumlar olmuştur. Bu yorumların geçersiz sayılmasının nedeni tamamen başka internet sitelerinden kopyala – yapıştır yöntemi ile sitemize aktarılmasından kaynaklanmaktadır. Zaten yarışma kurallarında “Sadece editör onayından geçen yorumlar”ın değerlendirmeye alınacağını belirtmiştik.

Yarışma için aklınızda bir soru işareti kalmasın diye onaylanmış yorumların admin panelden görüntülerini alarak burada yayınlıyoruz.

Yarışmamıza katılan herkese tekrardan teşekkür eder, sitemize katkılarının devamını dileriz. Yeni etkinliklerde buluşmak üzere…

Bir Yorum Yazın

Email adresiniz gizli kalacaktır. Zorunlu alanlar şu işaretle bildirilmiştir: *